Fitness, Siłownia, Biking, Indoor Strolling, Aquapark

24 Nov 2018 10:57
Tags

Back to list of posts

W zimowym asortymencie sklepu Iguana znajdują się spodnie i kurtki narciarskie pozwalające beztrosko szusować po stokach. Proponujemy w tym zakresie modele dziecięce, młodzieżowe, damskie i męskie. Oferowana przez nas odzież fitness pozwala zachować pełną swobodę ruchów podczas porannego joggingu czy też w trakcie treningu na siłowni. Świeża forma klasycznych zajęć Zumba fitness. Zumba Sentao przemienia tradycyjne krzesło w partnera tanecznego, a wykonywane podczas zajęć ćwiczenia wzmacniają i ujędrniają całe ciało.

Ze względu na komfort ćwiczeń na sali fitness podczas zajęć może przebywać maksymalnie 35 osób. To otwarte, pokazowe zajęcia fitness dedykowane zwłaszcza naszym nowym Klubowiczom oraz osobom, które nie znają jeszcze Forest Fitness. Bezpłatne zajęcia odbywają się w sali fitness w kolejne soboty w godzinach: thirteen:00 - 13:30, co tydzień z innym instruktorem.

Od najmłodszych lat związana ze sportem. Przez 7 lat trenowała z sukcesami piłkę ręczną (. V-ce Mistrzostwo Polski oraz wielokrotny udział w Mistrzostwach i Pucharze Polski w kategoriach młodzieżowych). https://kasandra.com.pl/sportowe-legginsy-fitness-trening-kwiaty-m-leg35m-p-12370.html sposobem na życie, a zamiłowanie do niego zaowocowało podjęciem pracy instruktora fitness. Podczas swoich zajęć Ania kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo i poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń. Wielokrotna uczestniczka szkoleń, kursów i warsztatów tematyce health, prozdrowotnej oraz dietetyki.

Mieszkasz w Łodzi? Bałuty lub Radogoszcz? Masz do nas bardzo blisko. Sprawdź jak najszybcie dojechać na siłownię, basen lub health. Z całą pewnością jest to największa powierzchnia treningowa health w Polsce. Zajęcia fitness mają na celu kształtowanie sylwetki, zwiększenie wydolności organizmu oraz propagowanie zdrowego trybu życia. Uwaga! Istnieje możliwość wynajmu SALI HEALTH w innych dniach pod warunkiem korzystania z niej minimum three osób po wcześniejszym uzgodnieniu. Kontakt: tel. 608 427 996.

Każde nasze osiągnięcie możemy opublikować na Facebooku, Google+ lub Twitterze, dodając przy tym własną notatkę. W historii widzimy listę wykonanych przez nas treningów. W postanowieniach wpisujemy cel, jaki chcemy osiągnąć np. „biegać 5 km tygodniowo”, a po zaproszeniu znajomych możemy liczyć na to, że będą nas motywować My także możemy dopingować naszych znajomych, ile udostępnią nam swoje postanowienia. Jeśli chodzi wspomniane wcześniej rywalizacje to mamy możliwość stworzyć je sami, ale również wziąć udział w rywalizacjach ogólnoświatowych czy charytatywnych jak „Pomoc mierzona kilometrami”. W zakładce odżywianie widnieje opcja połączenia Endomondo z drugą aplikacją MyFitnessPal.

Comments: 0

Add a New Comment

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License